Rekruter Jobs

Mehr als 20 JAHRE STELLENMARKT

Operator maszyny produkcyjnej (m/w/d) 16,50/h brutto Schöppingen

48624 Schöppingen | 0
Anstellung (Fest) Teilzeit - Nachmittags
E.Schmidt GmbH & Co. KG
2024-01-05
Jobbörse Arbeitsagentur
16512-2022-10720289-S

Stellenbeschreibung

My, firma SchmidtSchubert szukamy Ciebie jako operatora maszyn (m/w/d) .

Naszym pracownikom z prac u naszych klientów w Schöppingen oferujemy BEZTERMINOW UMOW O PRAC z WYNAGRODZENIEM ZALE NYM OD TWOICH KWALIFIKACJI od 18,60 - 19,10 za godzin brutto.

Pó niejsze PRZEJ CIE przez firm klienta.

Oferujemy:

Oferujemy:

Nasze motto brzmi: PRACOWNIK JEST WART WIECEJ! Stawiamy na ludzi, poniewa nasi pracownicy s naszym najcenniejszym kapita em.

- Osobiste wst pne spotkanie w celu znalezienia najlepszej oferty zwi zanej z mo liwo ci pracy u naszych klientow
- Terminow wyp at wynagrodzenia
- Mo liwo uzyskania bezpo redniego kontraktu z naszym klientem
- Mo liwo kontaktu w j zyku polskim
- Odzie robocz
- Equal-Pay (rowna p aca za tak sam prac )
- P ac ustalonej stawki i dodatkow zmianowych tj.:

25% dop aty za nocn zmian , 50% dop aty za niedziel , 100% dodatku za wi ta, 25% dodatku za nadgodziny

- Do 30 dni p atnego urlopu
- Sta bezterminow umow o prac na pe ny etat
- wiadczenia socjalne tj.:

Dodatek urlopowy (Urlaubsgeld), dodatek wi teczny  (Weihnachtsgeld), firmowy program emerytalny, 300 prowizjii za polecenie ka dego nowego pracownika do firmy SchmidtSchubert

Twoje zadania:

- Obs uga i monitorowanie maszyn
- Rozpoznawanie i naprawianie b dów
- Wykonywanie prac konserwacyjnych
- Konfigurowanie maszyn dla ró nych produktów
- Testowanie i zapewnianie dobrej jako ci produktów
- Monitorowanie i dokumentowanie danych dotycz cych produkcji i kontroli jako ci

Wymagania:

- Profesjonalne szkolenie NIE JEST wymagane
- Operator maszyn powinien by niezawodny i punktualnie pojawia si na miejscu pracy, aby zachowa bezproblemow ci g o produkcji
- Praca z ostro no ci i dok adno ci , aby unikn b dów i zapewni dobr jako produktów
- Do wiadczenie w pracy na produkcji b dzie dodatkowym atutem, poniewa operator maszyn szybciej dostosuje si do wymaga i procesów
- Komunikatywna znajomo j zyka niemieckiego jest wymagana
- Dobre rozumienie techniczne pozwala na szybkie analizowanie i naprawianie b dów

Jeste niezadowolony/a z swojej obecnej pracy lub utkn e /a zawodowo?

Prze lij nam swoje CV na nasz E-mail bewerbung@schmidtschubert.com (bewerbung@schmidtschubert.com)  lub

wy lij nam zdj cie swojego CV na nast puj cy numer WhatsApp 01709053197 (tel:01709053197) .

W razie jakichkolwiek pyta mo esz równie zadzwoni do naszego biura pod numer 02565/9138030 (tel:02565/9138030)  (rozmowa w j zyku niemieckim).

Czekamy na ka dego kandydata i/lub rozmow kwalifikacyjn .

Odwied nas w centrum Epe i rozpocznij z nami swoj now karier zawodow .

JETZT BEWERBEN! (https://bewerben.schmidtschubert.com/Bewerben/1001X7d1336dc-2e7a-4342-8fda-a958592c8f1d)

Weitere Informationen zum Stellenangebot

18,60 € - 22,10 € pro Stunde

Kontakt-Informationen

Amtsweg 10
48599 Gronau (Westfalen)
nur für eingeloggte Mitglieder

* Rekruter ist Kooperationspartner der Bundesagentur für Arbeit. Dieses freie Stellenangebot wurde von der Jobbörse der Arbeitsagentur zuletzt am 2024-01-05 übermittelt und basiert auf Angaben des Arbeitgebers. Eine gewerbliche Nutzung ist nur mit schriftlicher Zustimmung der Bundesagentur für Arbeit gestattet.